YUSEN LOGISTICS container Tracking

Yusen Logistics-tracking: volg uw Yusen Logistics-containers direct. Voer uw containernummer, cognossement of boekingsreferentie in. Realtime statusupdates en ETA-voorspellingen met AI.

3 gratis credits · Geen creditcard nodig
Over Yusen Logistics

Yusen Logistics

Yusen Logistics, opgericht in - in -, is een van de meest vooraanstaande spelers in de wereldwijde scheepvaartsector. Met hoofdkantoor in - exploiteert Yusen Logistics een vloot van - schepen met een totale capaciteit van - TEU.

Met een personeelsbestand van meer dan - medewerkers wereldwijd is Yusen Logistics gespecialiseerd in containervervoer, luchtvracht en spoorvervoer over alle grote handelsroutes.

Voor meer informatie over Yusen Logistics en zijn diensten, bezoek rt.yusen-logistics.com .

-
Schepen
-
TEU-capaciteit
-
Medewerkers
-
Opgericht

Yusen Logistics containerprefixen

Yusen Logistics gebruikt meerdere containereigenaarcodes. Tracktainer detecteert ze allemaal automatisch:

PrefixMerk / DivisieVoorbeeld
Yusen Logistics7283610
Yusen Logistics containernummerformaat (ISO 6346)
7283610
Eigenaarscode
728361 Serie (6 cijfers)
0 Controlecijfer

Populaire Yusen Logistics-routes en transittijden

Gemiddelde transittijden voor de populairste Yusen Logistics-scheepvaartroutes.

De transittijden zijn ramingen op basis van historische gegevens. Gebruik onze trackingtool voor realtime ETA-voorspellingen.

Hoe Yusen Logistics-containers volgen

Drie manieren om uw Yusen Logistics-zending te volgen.

Op containernummer

Voer het containernummer van 11 tekens in dat begint met een Yusen Logistics-prefix. Wij detecteren de vervoerder direct.

Voorbeeld: 7283610

Op cognossement

Voer uw Yusen Logistics BL-nummer in om alle containers onder dat cognossement te volgen. Eén BL kan meerdere containers omvatten: we tonen ze allemaal.

Voorbeeld: G1234567

Op boekingsreferentie

Volg met het Yusen Logistics-boekingsreferentienummer. Ideaal voor zichtbaarheid vóór verzending, voordat de container wordt geladen.

Voorbeeld: BKG0012345

Inbegrepen bij tracking

Yusen Logistics tracking van lege retour

Tracktainer stopt niet bij de levering. We volgen de volledige levenscyclus van de container, inclusief de fase van de lege retour. Weet precies wanneer en waar uw Yusen Logistics-container moet worden teruggebracht en ontvang meldingen voordat de detentiekosten beginnen.

Zichtbaarheid van het retourdepot

Bekijk het toegewezen Yusen Logistics-retourdepot voor lege containers rechtstreeks in uw trackingdashboard.

Aftelklok van de vrije tijd

Live aftelklok die precies toont hoeveel dagen resteren voordat de detentiekosten beginnen.

Detentiemeldingen

Automatische meldingen voordat de vrije tijd verstrijkt - vermijd dure D&D-kosten.

Tracking van gate-out tot gate-in

Volledige zichtbaarheid van de gate-out in de haven tot de gate-in van de lege retour. De volledige reis van de container.

EMPTY RETURN STATUS 7283610 Pending Return Return Depot Yusen Logistics Depot - Terminal Gate Out (Full) Completed Free Time Expires 7 days total Days Remaining 3 days left Gate Out Today Free Time Expires ⚠ Detention risk Return within 3 days to avoid charges

Wat u krijgt met Yusen Logistics tracking

Realtime status

Gate-in, geladen, vertrokken, overslag, gelost, gate-out: elke mijlpaal gevolgd.

ETA-voorspelling met AI

Machine learning-voorspellingen die nauwkeuriger zijn dan de eigen ETA's van Yusen Logistics.

Scheepsdetails

Scheepsnaam, IMO, reisnummer en realtime positie voor elk Yusen Logistics-schip.

Vertragingsmeldingen

Directe meldingen wanneer uw Yusen Logistics-zending vertraging heeft of de ETA verandert.

FAQ over Yusen Logistics tracking

Voer uw Yusen Logistics-containernummer (begint met ), cognossement of boekingsreferentie in het trackingveld hierboven in. Tracktainer detecteert Yusen Logistics automatisch en toont de realtime status, de scheepsinfo en de ETA.

Yusen Logistics gebruikt verschillende prefixen: . Ze worden allemaal automatisch gedetecteerd door Tracktainer.

De transittijden variëren per route. Shanghai naar Rotterdam duurt 28-32 dagen, Shanghai naar Los Angeles 14-18 dagen, Ningbo naar Hamburg 30-35 dagen. Gebruik onze trackingtool voor realtime ETA-voorspellingen met AI, specifiek voor uw zending.

U kunt hem rechtstreeks via Tracktainer volgen. Voer gewoon uw containernummer van 11 tekens (bijv. 7283610) in onze zoekbalk in. Let op: lege containers leveren geen live AIS-gegevens; de tracking toont de laatste terminalmijlpalen, zoals "Gate Out Empty" of "Teruggebracht naar depot".

Ja. Voer uw Yusen Logistics-cognossementnummer in om alle containers onder dat BL te volgen. Eén BL kan meerdere containers omvatten; we tonen ze allemaal met hun individuele status.

Ja: 3 gratis trackingcredits. Voor professionele Yusen Logistics tracking met realtime meldingen, live kaart en API-toegang, bekijk ons Pro-plan.

Tracktainer biedt ETA-voorspellingen met AI, vertragingsmeldingen, overliggeld-meldingen en multi-vervoerder-dashboardfuncties die de eigen website van Yusen Logistics niet biedt. En als u met meerdere vervoerders verzendt, kunt u alles vanaf één plek volgen.

Gelost betekent dat de container van het schip is gehaald in de haven van bestemming. Hij staat nu op het terminalterrein te wachten op de douaneafhandeling en het afhalen.

Begin met het volgen van Yusen Logistics-containers

3 gratis trackingcredits. Geen creditcard nodig.