Παρακολούθηση Κοντέινερ BEE LOGISTICS σε δευτερόλεπτα

Παρακολούθηση Bee Logistics: παρακολουθήστε άμεσα κοντέινερ Bee Logistics. Εισαγάγετε αριθμό κοντέινερ, φορτωτική ή αριθμό κράτησης. Ενημερώσεις κατάστασης σε πραγματικό χρόνο και προβλέψεις άφιξης με AI.

3 Δωρεάν Μονάδες · Χωρίς πιστωτική κάρτα
Σχετικά με την Bee Logistics

Bee Logistics

Η Bee Logistics, που ιδρύθηκε το - στην πόλη -, είναι από τις κορυφαίες εταιρείες της παγκόσμιας ναυτιλίας. Με έδρα το -, η Bee Logistics διαχειρίζεται στόλο - πλοίων με συνολική χωρητικότητα - TEU.

Με περισσότερους από - εργαζόμενους παγκοσμίως, η Bee Logistics ειδικεύεται στη μεταφορά κοντέινερ, το αεροπορικό φορτίο και τις σιδηροδρομικές μεταφορές σε όλες τις κύριες εμπορικές διαδρομές.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την Bee Logistics και τις υπηρεσίες της, επισκεφθείτε: www.beelogistics.com .

-
Πλοία
-
Χωρητικότητα TEU
-
Εργαζόμενοι
-
Έτος ίδρυσης

Προθέματα Κοντέινερ Bee Logistics

Η Bee Logistics χρησιμοποιεί πολλούς κωδικούς ιδιοκτησίας κοντέινερ. Η Tracktainer τους ανιχνεύει όλους αυτόματα:

ΠρόθεμαΕπωνυμία / ΤμήμαΠαράδειγμα
Bee Logistics7283610
Μορφή αριθμού κοντέινερ Bee Logistics (ISO 6346)
7283610
Κωδικός ιδιοκτήτη
728361 Σειριακός (6 ψηφία)
0 Ψηφίο ελέγχου

Δημοφιλείς Διαδρομές Bee Logistics και Χρόνοι Διαμετακόμισης

Μέσοι χρόνοι διαμετακόμισης για τις δημοφιλέστερες ναυτιλιακές διαδρομές της Bee Logistics.

Οι χρόνοι διαμετακόμισης είναι εκτιμήσεις βάσει ιστορικών δεδομένων. Χρησιμοποιήστε το εργαλείο παρακολούθησής μας για προβλέψεις άφιξης σε πραγματικό χρόνο.

Πώς να παρακολουθήσετε κοντέινερ Bee Logistics

Τρεις τρόποι για να παρακολουθήσετε την αποστολή σας με την Bee Logistics.

Με αριθμό κοντέινερ

Εισαγάγετε τον 11ψήφιο αριθμό κοντέινερ που ξεκινά με τα προθέματα της Bee Logistics. Ανιχνεύουμε τον μεταφορέα αυτόματα και άμεσα.

Παράδειγμα: 7283610

Με φορτωτική

Εισαγάγετε τον αριθμό φορτωτικής της Bee Logistics για να παρακολουθήσετε όλα τα κοντέινερ της. Μια φορτωτική μπορεί να περιλαμβάνει πολλά κοντέινερ· τα εμφανίζουμε όλα.

Παράδειγμα: G1234567

Με αριθμό κράτησης

Παρακολουθήστε με τον αριθμό κράτησης της Bee Logistics. Ιδανικό για πρώιμη ορατότητα πριν τη φόρτωση των κοντέινερ.

Παράδειγμα: BKG0012345

Περιλαμβάνεται στην παρακολούθηση

Παρακολούθηση επιστροφής άδειου κοντέινερ Bee Logistics

Η Tracktainer δεν σταματά στην παράδοση. Παρακολουθούμε ολόκληρο τον κύκλο ζωής του κοντέινερ, συμπεριλαμβανομένης της φάσης επιστροφής του άδειου. Μάθετε ακριβώς πότε και πού πρέπει να επιστραφεί το κοντέινερ της Bee Logistics και λάβετε ειδοποίηση πριν ξεκινήσουν οι χρεώσεις detention.

Ορατότητα σταθμού επιστροφής

Δείτε τον καθορισμένο σταθμό επιστροφής άδειων κοντέινερ της Bee Logistics απευθείας στον πίνακα παρακολούθησης.

Μετρητής ελεύθερου χρόνου

Ζωντανή αντίστροφη μέτρηση που δείχνει ακριβώς πόσες ημέρες απομένουν πριν ξεκινήσουν οι χρεώσεις detention.

Ειδοποιήσεις detention

Αυτόματες ειδοποιήσεις πριν λήξει ο ελεύθερος χρόνος - για να αποφύγετε τις ακριβές χρεώσεις D&D.

Παρακολούθηση από έξοδο έως είσοδο

Πλήρης ορατότητα από την έξοδο από την πύλη του λιμανιού έως την είσοδο του άδειου κοντέινερ κατά την επιστροφή. Ολόκληρο το ταξίδι του κοντέινερ.

EMPTY RETURN STATUS 7283610 Pending Return Return Depot Bee Logistics Depot - Terminal Gate Out (Full) Completed Free Time Expires 7 days total Days Remaining 3 days left Gate Out Today Free Time Expires ⚠ Detention risk Return within 3 days to avoid charges

Τι κερδίζετε με την παρακολούθηση Bee Logistics

Κατάσταση σε πραγματικό χρόνο

Είσοδος στην πύλη, φόρτωση, αναχώρηση, μεταφόρτωση, εκφόρτωση, έξοδος από την πύλη - κάθε ορόσημο παρακολουθείται.

Πρόβλεψη άφιξης με AI

Προβλέψεις με μηχανική μάθηση, ακριβέστερες από τις εκτιμήσεις της ίδιας της Bee Logistics.

Στοιχεία πλοίου

Όνομα, αριθμός IMO, αριθμός ταξιδιού και θέση σε πραγματικό χρόνο για κάθε πλοίο της Bee Logistics.

Ειδοποιήσεις καθυστερήσεων

Άμεσες ειδοποιήσεις όταν η αποστολή σας με την Bee Logistics καθυστερεί ή αλλάζει η άφιξη.

Συχνές Ερωτήσεις για την παρακολούθηση Bee Logistics

Εισαγάγετε τον αριθμό κοντέινερ της Bee Logistics (ξεκινά με ), τη φορτωτική ή τον αριθμό κράτησης στο πεδίο παρακολούθησης παραπάνω. Η Tracktainer ανιχνεύει αυτόματα τη Bee Logistics και εμφανίζει κατάσταση σε πραγματικό χρόνο, στοιχεία πλοίου και άφιξη.

Η Bee Logistics χρησιμοποιεί πολλά προθέματα: . Η Tracktainer τα ανιχνεύει όλα αυτόματα.

Οι χρόνοι διαμετακόμισης εξαρτώνται από τη διαδρομή. Σανγκάη-Ρότερνταμ: 28-32 ημέρες, Σανγκάη-Λος Άντζελες: 14-18 ημέρες, Νίνγκμπο-Αμβούργο: 30-35 ημέρες. Χρησιμοποιήστε το εργαλείο μας για πρόβλεψη άφιξης με AI ειδικά για την αποστολή σας.

Μπορείτε να το παρακολουθήσετε απευθείας μέσω της Tracktainer. Απλώς εισαγάγετε τον 11ψήφιο αριθμό (π.χ. 7283610) στη γραμμή αναζήτησης. Σημείωση: τα άδεια κοντέινερ δεν εκπέμπουν ζωντανά δεδομένα AIS· η παρακολούθηση θα δείξει το τελευταίο συμβάν τερματικού, όπως «Gate Out Empty» ή «Returned to Depot».

Ναι. Εισαγάγετε τον αριθμό φορτωτικής της Bee Logistics για να παρακολουθήσετε όλα τα κοντέινερ της. Μια φορτωτική μπορεί να περιλαμβάνει πολλά κοντέινερ και θα τα εμφανίσουμε όλα με ξεχωριστή κατάσταση.

Ναι - 3 δωρεάν μονάδες παρακολούθησης. Για επαγγελματική παρακολούθηση Bee Logistics με ειδοποιήσεις σε πραγματικό χρόνο, ζωντανό χάρτη και πρόσβαση API, δείτε το πρόγραμμα Pro.

Η Tracktainer προσφέρει προβλέψεις άφιξης με AI, ειδοποιήσεις καθυστερήσεων, ειδοποιήσεις επισταλιών και πίνακα πολλαπλών μεταφορέων - λειτουργίες που ο ιστότοπος της Bee Logistics δεν διαθέτει. Και αν συνεργάζεστε με πολλούς μεταφορείς, παρακολουθείτε τα πάντα από ένα σημείο.

Discharged σημαίνει ότι το κοντέινερ εκφορτώθηκε από το πλοίο στο λιμάνι προορισμού. Βρίσκεται πλέον στον χώρο του τερματικού, περιμένοντας εκτελωνισμό και παραλαβή.

Ξεκινήστε την παρακολούθηση κοντέινερ Bee Logistics

3 δωρεάν μονάδες παρακολούθησης. Χωρίς πιστωτική κάρτα.